BI10-GT30-ADZ30X2/S34
TURCK
SKU: RKD1194394
BI10-GT30-ADZ30X2/S34
SENSOR
EMBEDDABLE
INDUCTIVE
10MM RANGE
FULL THREAD
PTFE COATED
30MM SIZE
NORMALLY OPEN
2-WIRE AC/DC SCP
20-250 VAC / 10-300 VDC
400 MA
2 LEDS
WELD FIELD IMMUNE
2 METER CABLE
Call Now
100% Genuine