NSYCRN106250P
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD1058961
NSYCRN106250P
COMPACT ENCLOSURE
SPACIAL CRN
H 1000MM X W 600MM X D 250MM
PLAIN DOOR
WALL-MOUNTING
WITH MOUNTING PATE
GREY (RAL 7035)
IP66
Call Now
100% Genuine