RCP2-SA5-A-PM-3-100-P1-R05
IAI
SKU: RKD2779564
RCP2-SA5-A-PM-3-100-P1-R05
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SLIDER
STANDARD SPEC
SA5 52MM WIDTH
ABSOLUTE
PULSE MOTOR
3MM LEAD
100MM STROKE
5M ROBOT CABLE
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine