TPT4636-10M-12/18
DYNISCO
SKU: RKD1559208
TPT4636-10M-12/18
MELT PRESSURE TRANSDUCER
6 MM SENSING ELEMENT
0-10000 PSIG
28 VDC
OUTPUT / 10 VDC / 8000 PSIG
18 INCH FLEXIBLE STEM
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine