UPW1A272MHD
NICHICON
SKU: RKD588138
UPW1A272MHD
CAPACITOR
ALUMINUM ELECTROLYTIC
2700 UF
10 V
RADIAL
20%
12 X 25 MM
Call Now
100% Genuine