VFD45AMS43ANSAA
DELTA GROUP ELECTRONICS
SKU: RKD1479172
VFD45AMS43ANSAA
STANDARD COMPACT MICRO DRIVE
VFD-MS300
30HP 22KW 480V 45A HD 49A ND 3PH IP20 599HZ
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine